субота, 18 серпня 2018 р.

    КРАЇНА   ЄДИНА

Результат пошуку зображень за запитом "україни" 

            Щиро вітаємо Вас із головним святом для кожного громадянина, патріота – Днем Незалежності України!

            За ці роки ми пережили піднесення та радість, при цьому були визначальні, складні моменти: політичні потрясіння, економічні кризи, а тепер у наш дім вже четвертий рік як прийшла війна.
           Українці знову виборюють уже на фронті право жити вільними у родині європейських цивілізованих народів. Кращі сини і доньки країни взяли до рук зброю, щоб захистити суверенітет і цілісність держави.

           Нинішня річниця народження нашої країни є складною для становлення державності України. Агресор підступно намагається зламати наш козацький дух, перетворити на рабів. Проте сильна воля народу і бажання подолати всі труднощі в ім'я незалежності стане запорукою того, що Україна є і буде вільною демократичною країною!
          День Незалежності України – це свято патріотизму та гордості за свою націю, яка, незважаючи на випробування, демонструє всьому світу єдність, міцність духу, почуття гідності та прагнення миру.

             Шановні громадяни ! У цей День бажаємо Вам і членам Ваших родин, рідним, близьким  здоров’я, злагоди, достатку. Нехай у Ваших оселях завжди панує мир і радість!  Ми переможемо!    Слава Україні!

            23.08. 2018р. з 10-00 до 11-00 години бібліотеки-філії №2, 6, 15 запрошують всіх городян на народознавче свято «Моя квітуча Україна» яке присвячене Дню Незалежності і буде проходити на майданчику "Компас"на проспекті Маяковського.         

 Завжди Вам раді!

Немає коментарів:

Дописати коментар